Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny27.06.2019

27.6.2019 se hned ráno vydaly na městký úřad v HSK dvě třídy se svými třídními učiteli a také předškoláci z MŠ. Tak jak je již zavedeným zvykem, s vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Jindřich Zetek. Všem žákům popřál do dalších studií hodně úspěchů a také přání, aby se rádi vraceli do školy, kde strávili své školní povinnosti. Jako poděkování za jejich dosavadní studia jim předal malý dár…

Zobrazit celý článek


25.06.2019

V posledním týdnu tohoto školního roku jsme vyjeli již tradičně do kempu Hradec u Kadaně. Do kempu jsme kvůli zpožděnému vlaku dojeli o dvě hodiny později. To nám ale na dobré náladě neubralo, protože téměř celé odpoledne jsme dováděli v rybníku. Večer jsme koukali na film, který byl promítán přes projektor na chatku. Druhý den jsme byli na výletě v Kadani, kde nás čekala hra. Dostali jsme seznam …

Zobrazit celý článek


Slavnostní ukončení šk.roku 2018/19 na MěÚ Hora Svaté Kateřiny

27.06.2019 13:12

27.6.2019 se hned ráno vydaly na městký úřad v HSK dvě třídy se svými třídními učiteli a také předškoláci z MŠ. Tak jak je již zavedeným zvykem, s vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Jindřich Zetek. Všem žákům popřál do dalších studií hodně úspěchů a také přání, aby se rádi vraceli do školy, kde strávili své školní povinnosti. Jako poděkování za jejich dosavadní studia jim předal malý dárek. Poté se žáci zapsali do kroniky města a pan třídní učitel Kopecký žákům slavnostně předal jejich závěrečné vysvědčení, čímž pro ně skončil školní rok s jednodenním předstihem před ostatními žáky školy. Poté se zapsali také prvňáčci a budoucí prvňáčci z MŠ. Také oni dostali upomínkový předmět na svůj první rok a předškoláci malou motivaci do první třídy, kam nastoupí již v září. Této slavnostní události též přihlížela paní ředitelka Nováková, třídní učitelka Šebková a vedoucí učitelka MŠ paní Fenclová. Tento důstojný okamžik si jistě žáci budou dlouho pamatovat a ještě po létech později mohou najít své podpisy v kronice města, jako důkaz. A teď již hurá na prázdniny !              Mgr.Kopecký Pavel

Fotografie z této akce naleznete ZDE:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu