Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny27.06.2019

27.6.2019 se hned ráno vydaly na městký úřad v HSK dvě třídy se svými třídními učiteli a také předškoláci z MŠ. Tak jak je již zavedeným zvykem, s vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Jindřich Zetek. Všem žákům popřál do dalších studií hodně úspěchů a také přání, aby se rádi vraceli do školy, kde strávili své školní povinnosti. Jako poděkování za jejich dosavadní studia jim předal malý dár…

Zobrazit celý článek


25.06.2019

V posledním týdnu tohoto školního roku jsme vyjeli již tradičně do kempu Hradec u Kadaně. Do kempu jsme kvůli zpožděnému vlaku dojeli o dvě hodiny později. To nám ale na dobré náladě neubralo, protože téměř celé odpoledne jsme dováděli v rybníku. Večer jsme koukali na film, který byl promítán přes projektor na chatku. Druhý den jsme byli na výletě v Kadani, kde nás čekala hra. Dostali jsme seznam …

Zobrazit celý článek


Třídní výlet 4. a 5.třídy - Kadaň

25.06.2019 22:39

V posledním týdnu tohoto školního roku jsme vyjeli již tradičně do kempu Hradec u Kadaně. Do kempu jsme kvůli zpožděnému vlaku dojeli o dvě hodiny později. To nám ale na dobré náladě neubralo, protože téměř celé odpoledne jsme dováděli v rybníku. Večer jsme koukali na film, který byl promítán přes projektor na chatku. Druhý den jsme byli na výletě v Kadani, kde nás čekala hra. Dostali jsme seznam věcí, u kterých jsme se museli vyfotit. Nejdůležitější částí v Kadani byl oběd v pizzerii. Mohli jsme sníst tolik pizzy, kolik se do nás vešlo… Další program v kempu bylo opět koupání. Bylo vedro, tak co jiného dělat. K večeru, když sluníčko už tolik nepálilo, jsme hráli novou, pro nás neznámou hru. Museli jsme po sobě stříkat vodu a vyřadit ze hry protihráče. Navečer bylo připraveno grilování a karaoke. Ve čtvrtek už jsme se chystali na cestu domů, ale koupání jsme ještě stihli. Pak už vše dobalit, oběd a hurá domů. Výlet byl plný zážitků a zábavy, těšíme se na příští rok.   Žáci 4. a 5. třídy

Fotografie z této akce naleznete zde:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu