Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny27.06.2019

27.6.2019 se hned ráno vydaly na městký úřad v HSK dvě třídy se svými třídními učiteli a také předškoláci z MŠ. Tak jak je již zavedeným zvykem, s vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Jindřich Zetek. Všem žákům popřál do dalších studií hodně úspěchů a také přání, aby se rádi vraceli do školy, kde strávili své školní povinnosti. Jako poděkování za jejich dosavadní studia jim předal malý dár…

Zobrazit celý článek


25.06.2019

V posledním týdnu tohoto školního roku jsme vyjeli již tradičně do kempu Hradec u Kadaně. Do kempu jsme kvůli zpožděnému vlaku dojeli o dvě hodiny později. To nám ale na dobré náladě neubralo, protože téměř celé odpoledne jsme dováděli v rybníku. Večer jsme koukali na film, který byl promítán přes projektor na chatku. Druhý den jsme byli na výletě v Kadani, kde nás čekala hra. Dostali jsme seznam …

Zobrazit celý článek


Třídní výlet 6. a 7.třídy - Laser aréna v Mostě a bowling v Litvínově

25.06.2019 09:22

Šesťáci a sedmáci se letos domluvili, že spolu oslaví konec školního roku na dvou výletech. Veúterý 24.6. jsme jeli do Laser arény v Mostě, kde jsme absolvovali dvě hry – jednou hráči proti sobě, podruhé na dva týmy. Jako nejlepší hráč se ukázal Kuba Ingvort, který v obou hrách jasně dominoval. Hráčkou s nejlepší defenzivní taktikou se ukázala Eva Špaková. Po těchto vyčerpávajících soubojích jsme se přemístili na Minigolf v areálu koupaliště v Mostě. Při hře jsme se občerstvili nanuky z místního stánku. Ve středu 25.6. jsme navštívili Bowling Litvínov, kde jsme téměř dvě hodiny hráli na třech drahách. Náš výlet jsme ukončili společným obědem. Všichni jsme si oba dva dny užili a teď hurá na prázdniny.                         Mgr. Martina Kopecká

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu