Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny27.06.2019

27.6.2019 se hned ráno vydaly na městký úřad v HSK dvě třídy se svými třídními učiteli a také předškoláci z MŠ. Tak jak je již zavedeným zvykem, s vycházejícími žáky se rozloučil pan starosta Jindřich Zetek. Všem žákům popřál do dalších studií hodně úspěchů a také přání, aby se rádi vraceli do školy, kde strávili své školní povinnosti. Jako poděkování za jejich dosavadní studia jim předal malý dár…

Zobrazit celý článek


25.06.2019

V posledním týdnu tohoto školního roku jsme vyjeli již tradičně do kempu Hradec u Kadaně. Do kempu jsme kvůli zpožděnému vlaku dojeli o dvě hodiny později. To nám ale na dobré náladě neubralo, protože téměř celé odpoledne jsme dováděli v rybníku. Večer jsme koukali na film, který byl promítán přes projektor na chatku. Druhý den jsme byli na výletě v Kadani, kde nás čekala hra. Dostali jsme seznam …

Zobrazit celý článek


Třídní výlet 8. A – ZOO Ústí nad Labem

25.06.2019 09:32

 A je tady červen! Čas třídních výletů, čas dobrodružství! Dobrodružně jsme proto pojali i náš, společně naplánovaný výlet.

Dne 25. června se vydáváme za zvířaty do Ústí nad Labem:-)

 Navštívili jsme ZOO...ufff! Cesta byla dloooouhá...s pocitem, že jsme vystřídali všechny dostupné dopravní prostředky. Exotická zvířata a teplota ve stínu nad třicet stupňů Celsia nás téměř přesvědčila o změně klimatického pásma. Ale my jsme naprosto v pohodě. Pozorujeme ZOO svět, poznáváme nové druhy zvířat, užíváme si společnost spolužáků, hledáme cestu pomoci orientační mapy, vychutnáváme si oblíbenou zmrzlinu a s úsměvem vyprávíme různé příběhy.

Zajímavou variantou je také možnost prohlédnout si ZOO z „paluby“ vláčku, ale my statečně překonáváme cestu do kopce, kde na nás čeká slon indický.

Poslední nákupy v centrum města, poslední procházka uličkami s další zmrzlinou předtím, než opustíme Ústí nad Labem a húúúúra zpět na Horu Svaté Kateřiny.

Zjistili jsme, že je totiž úplně jedno, jak daleko člověk vyrazí. Důležitější je chuť vydat se za dobrodružstvím s dobrou náladou ve společností oblíbeného kamaráda.

 Mgr. Bachurová Lidia

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu