• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
        • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Sledujte naše sociální sítě
        • Mnoho zajímavých příspěvků, fotografií i další informace naleznete také na Facebooku a Instagramu naší školy
        • Jsme projektová škola
        • "POMÁHÁME ŠKOLÁM K ÚSPĚCHU" je projekt, který sdružuje školy, které spolupracují a posouvají výuku dál za použití inovativních metod
          • PROJEKTOVÝ DEN; 3. 2. 2022

Vážení zákonní zástupci, vážení žáci,

v termínu 3. 2. 2022 proběhne projektový den (PD), který bude zaměřen na průřezová témata ŠVP a je plnohodnotnou součástí vzdělávacího procesu. V tomto PD bude jedním z témat okruhu "sociální problematika" fenomén šikany. Podle odborníků se mu neubrání žádná škola. Obětí skrytého psychického či fyzického teroru se totiž může stát kdokoli. Odkud se šikana bere? Dá se jí předcházet? Co dělat, když se stanu její obětí nebo svědkem? Žáci se seznámí mj. s příběhy lidí, kteří šikanu poznali na vlastní kůži.

• Provoz ŠD 31. 1. 2022

Vážení zákonní zástupci, vážení žáci,

pokrytí ŠD z důvodu absence pí Markéty Schandarové je následující:

pondělí 31. 1. 2022

ranní ŠD - kol. Studničková (studnickova@zskaterina.cz); odpolední ŠD - kol. Špaková (spakova@zskaterina.cz)

V případě změny odchodu žáka/yně z družiny využijte e-mailové spojení (viz výše) příp. fyzicky předejte dítěti uvolněnku, kterou předá v ŠD.

• Provoz ŠD od 24. 1. 2022 do 28. 1. 2022

Vážení zákonní zástupci, vážení žáci,

pokrytí ŠD z důvodu absence pí Markéty Schandarové je následující:

pondělí 24. 1. 2022

úterý 25. 1. 2022

ranní ŠD - kol. Durinová (durinova@zskaterina.cz); odpolední ŠD - kol. Svitáková (svitakova@zskaterina.cz)

• Upozornění MŠ

Vážení zákonní zástupci,

v MŠ se objevilo onemocnění roupem dětským. Prosíme Vás o kontrolu u Vašich dětí.

Roup dětský je parazit, který se vyskytuje pouze u lidí a nejčastěji postihuje děti. Přenáší se fekálně orálním způsobem, tj. že ze střeva nemocného se původce dostane nejčastěji kontaminovanýma rukama do prostředí a opět kontaminovanýma rukama nebo předměty do úst hostitele. Protiepidemickými opatřeními jsou tedy zvýšená osobní hygiena rukou, včetně krátce ostříhaných nehtů . V případě obtíží je potřeba navštívit lékaře.

• Přihlášení

• Staňte se naším fanouškem