• Rozvrhy od 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020

od pondělí 30. 11. 2020 (pokud bude ČR ve stupni č. 4 popř. 3 protiepidemického systému) bude organizace výuky v následujícím režimu:

• PREZENČNÍ VÝUKA - 1. až 5. třída; 8. a 9. třída
            • DISTANČNÍ VÝUKA - 6. a 7. třída
            • ROZVRH
              • začátek prezenční i distanční výuky je dle standardního časového rámce, a to od 07:45 (!)
            1. Je nadále zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání (pobyt na čerstvém vzduchu a procházky povoleny jsou).
            2. Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (!)
            3. Zařízení školního stravování je v provozu. Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem (jídlonosič přinést do 8 hod. daného dne).
            4. Žáci mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd. Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy.

• Prezenčně první a druhá, zbytek distančně

v týdnu od 23. 11. 2020 pokračuje výuka v nezměněném formátu - první a druhá třída prezenční výuka; třetí až devátá třída distanční výuka. Ve středu 25. 11. 2020 od 16 hodin proběhnou ONLINE (platforma TEAMS) třídní schůzky (TSCH), a to s výjimkou třídy 4.A - TSCH od 16:30 hod. Od 17 hodin máte možnost konzultace s vedením školy - zájemci se hlásí do dnešní půlnoci (23. 11. 2020) přes online formulář, který máte ve zprávě v EDUPAGi.

Přijemný nadcházející čas vám všem.

• Návrat žáků 1. a 2. třídy

od středy 18. 11. 2020 je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základních škol ve vzdělávání. Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (doporučujeme 2 roušky na den, igelitový sáček na odkládání). Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání. Výuka bude probíhat dle standardního rozvrhu s výjimkou výše zmíněného (náhrada za hodiny Tv).

Při vstupu do školy i během dne opět platí pravidelné dezinfikování a mytí rukou, rozestupy při čekání na výdej obědů, časté větrání a také je doporučen častější pobyt venku. Z posledně uvedených důvodů prosím dávejte dětem do školy teplé oblečení a vhodnou venkovní obuv dle aktuálního počasí.Školní družina a jídelna jsou v provozu.

16. 11. volno ředitelky školy (nevztahuje se na MŠ),

17. 11. státní svátek

18. 11. od 7,45 zahájení prezenční výuky 1. a 2. třídy, zbytek tříd online výuka dle speciálního rozvrhu

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi na pomalé vracení se do běžného režimu a věříme, že s námi budete nadále spolupracovat nejen respektováním daných nařízení.

Kompletní znění nařízení: ZDE