• ZÁPIS 2023

• Vážení zákonní zástupci,

oznamujeme vám, že zápis k povinné školní docházce (pro školní rok 2023/2024) bude probíhat:

·        od ...... do ....... 2023 (14 – 16 hod.) za osobní přítomnosti dětí ve škole

·        náhradní termín (v případě nemoci dítěte) lze domluvit telefonicky na čísle 476 113 151

• SOUHRNNÉ INFORMACE

•  K zápisu je potřeba doložit tři dokumenty:

·       kopii rodného listu (nemusí být ověřená)

·       občanský průkaz zákonného zástupce

·        Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání - ZDE

·        Zápisní lístek 2022-23 - ZDE

Pokud žádáte o odklad povinné školní docházky, doložíte ještě tento dokument:

·        Žádost o odklad povinné školní docházky - ZDE

o   Přílohou této žádosti je potom ještě doporučující posudek školského poradenského zařízení a odborného lékaře.

Upozorňujeme na povinnost ZZ informovat spádovou školu o umístění dítěte do jiného vzdělávacího zařízení.

Zastupuje-li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je nutné, aby doložila své oprávnění dítě zastupovat.

Kritéria pro přijetí dítěte k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2023/2024 (pro děti nar. do 31. 8. 2017)

Počet tříd: 1; max. počet přijatých žáků: 25

Přednostně budou přijaty děti podle následujících kritérií v daném pořadí:

·        děti, které mají trvalý pobyt ve spádovém obvodu Základní školy a Mateřské školy Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most;

·        ostatní děti (například děti, které mají trvalý pobyt mimo spádový obvod této školy).

V případě dalších dotazů kontaktujte vedení školy.

"Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání" lze nahradit >>> ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA

• Děkujeme za Váš zájem o naši školu!

• S LÁSKOU
      • SE ZÁJMEM DOZVÍDAT SE NOVÉ VĚCI