• Sběrový týden

v termínu 10. 10. - 16. 10. 2022 proběhne sběrový týden. Své "zásoby" (papír/plastová víčka) můžete odevzdat ve všední dny mezi 8 a 10 hodinou dopoledne a mezi 15 a 17 hodinou odpoledne - vždy za budovou školy (přebírají a váží: p. Kohout, pí Hlinková). V sobotu a neděli je k dispozici u odběrného místa Mgr. Zlatuše Meissnerová v čase od 13 do 14 hodin.

Děkujeme všem za spolupráci a snížení negativní ekologické stopy.

• Plavecký výcvik

• Až do konce listopadu se třídy 2.A - 5.A účastní výcviku, při kterém si žáci v souladu s individuálními předpoklady osvojují základní plavecké dovednosti. Fotogalerii naleznete na našem FB profilu - ZDE

• ŠvP - Bartošova Pec - fotoreport

• Pravidelně jsou přidávány fotografie na FB školy - ZDE

den první: rafting; tvorba vlajek jednotlivých kmenů pro celotáborovou hru; představení

den druhý: sportovní soutěže, čtenářské dílny, vlastivěda v terénu

den třetí: výlet na Drábovnu, sportovní a společenské akce (turnaj přhazovaná, kopaná a stolní tenis)

den čtvrtý: geocaching, šifrovaná, diskotéka

den pátý: odjezd 10:20 ze ŠvP; příjezd cca 13:00 - 13:30

• Informace pro ZZ žáků, kteří se neúčastní ŠvP

žáci druhé až deváté třídy, kteří se neúčastní výjezdu do ŠvP jsou povinni se účastnit náhradního výukového programu (v souladu se školním vzdělávacím plánem) v budově školy, a to v čase 07:45 - 12:15 (5. vyučovacích hodin) od pondělí 5. 9. do pátku 9. 9. 2022 včetně.

Pdg. dozor: Mgr. Bc. Borejová S.; Mareška R.; Schandarová M.; Venclová Z.; Jeřábková J., Studničková S.

Výuka 1.A od 5. 9. 2022 dle standardního rozvrhu - TU Mgr. Dana Nadine Allertová.

• Škola v přírodě - informace k pobytu

bližší informace ke konání ŠvP naleznete v TOMTO přiloženém dokumentu.

Přejeme všem příjemný pobyt a nespočet zážitků.

Dokumentace, kterou je třeba odevzdat je pro případ ztráty či změny ke stažení ZDE (žáci dostali tyto dokumenty na konci roku i při zahájení školního roku fyzicky)