• ROZVRH ONLINE VÝUKY od středy 30. 11. 2021

od středy 30. 11. 2021 do pondělí 6. 12. 2021 (včetně) platí následující rozvrh pro třídy 1.A; 4.A; 5.A a 8.A. Vyučující vždy vytvoří "událost" přes platformu MS TEAMS, která se žákům zobrazí v kalendáři aplikace.

Děkujeme vám za spolupráci.

• Třídy 1.A; 4.A; 5.A a 8.A z rozhodnutí KHS míří do karantény

• Vážení zákonní zástupci,

z rozhodnutí KHS platí pro výše uvedené třídy karanténa, a to do pondělí 6. 12. 2021 (včetně). Písemné rozhodnutí KHS připojíme hned po jeho obdržení. Z nařízení plyne povinnost podrobit se 5. - 7. den od posledního kontaktu s nemocným PCR vyšetření na SARS-CoV-2 - tzn. 4.; 5. nebo 6. 12. 2021. Negativní PCR test žáka/yně poté umožňuje od 7. 12. 2021 návrat k prezenční výuce.

Třídy jsou převedeny na distanční výuku (platforma MS TEAMS: dostupné přes portal.office.com) - rozvrhy budou upraveny dle provozních potřeb a zveřejněny v průběhu dnešního dopoledne zde na webu/Edupage a dalších kanálech.

Obědy jsou plošně žákům odhlášeny.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

• TŘÍDNÍ SCHŮZKY A INFORMAČNÍ ODPOLEDNE - ON-LINE ODKAZY

• Vážení zákonní zástupci,

on-line schůzky a informační odpoledne proběhne přes platformu MS TEAMS - není  nutné nic stahovat a instalovat - postačí prokliknout odkazy, který máte v e-mailové schránce popř. naleznete zde v článku níže.

Schůzky probíhají od 16:00 do 16:30 hod.
            Odkazy na třídní schůzky jsou v této sekci:

Třídní schůzka 1.A - ZDE

Třídní schůzka 2.A - ZDE

Třídní schůzka 3.A - ZDE

Třídní schůzka 4.A - ZDE

Třídní schůzka 5.A - ZDE

Třídní schůzka 6.A - ZDE

Třídní schůzka 7.A - ZDE

Třídní schůzka 8.A - ZDE

Třídní schůzka 9.A - ZDE

Informační odpoledne probíhá od 16:30 do 17:30 hod. a zákonní zástupci jsou pedagogem vpouštěni do hovoru individuálně - z tohoto důvodu prosím vyčkejte "na lince", pokud Vám vstup nebude povolen ihned.

Odkazy na informační odpoledne jsou v této sekci:

Informační odpoledne Mgr. Zlatuše Meissnerová - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Pavla Zdeňková - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Veronika Teplá - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Marie Šebková - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Dana Nadine Allertová - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Monika Morávková - ZDE

Informační odpoledne/metodik prevence Mgr. Lucie Hájková - ZDE

Informační odpoledne Mgr. Bc. Stanislava Borejová - ZDE

Informační odpoledne Bc. David Franc - ZDE

Informační odpoledne Radek Mareška - ZDE

Informační odpoledne Tomáš Čapek - ZDE

Informační odpoledne/ředitelka školy Mgr. Bc. Jana Kubičinová - ZDE

Informační odpoledne/kariérové poradenství/výchovné poradenství Mgr. Daniel Urik - ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na e-mail urik@zskaterina.cz

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

S úctou

Mgr. Daniel Urik, v. r.

zástupce ředitelky

• Třídní schůzky/informační odpoledne proběhnou ON-LINE na platformě TEAMS

• Vážení zákonní zástupci,

čtvrteční (25. 11. 2021) třídní schůzky, informační odpoledne i kariérové poradenství pro 9.A proběhnou z důvodu zhoršené epidemické situace distanční formou. Veškeré informace obdržíte v průběhu zířka (pondělí) přes webové stránky, Edupage i e-mailem.

Děkujeme ze pochopení.

• Plošné testování žáků proběhne 22. a 29. listopadu

• Vážení zákonní zástupci,

v pondělí 22. a 29. listopadu 2021 proběhne testování žáků v rámci plošného screeningu na covid-19. Testování se bude týkat pouze neočkovaných žáků resp. žáků, kteří neprodělali nemoc v posledních 180 dnech.

Testování provede (stejně jako v září) mobilní odběrový tým Podkušnohorské medicíny Litvínov, s. r. o.

Děkujeme vám za spolupráci.

S úctou

• PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN 2021

• Letošní ročník soutěže PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN byl pro naši školu velmi úspěšný.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - kategorie KADET; okres Most

Barbora BEROUSKOVÁ se v konkurenci 199 soutěžících umístila na skvělém šestém místě!

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Druhou zajímavostí z téže soutěže (ve vyšší kategorii středních škol) je sedmé místo pro Nicolase GOJDIČE (loňský absolvent), a to z celkového počtu 246 soutěžících.

• Návštěva centra MP JAKLÍK - MŠ

• Koncem října jsme s většími dětmi navštívili paní Hejčovou, která pro nás měla opět připravenou spoustu her a nápadů. Moc děkujeme za krásné a podnětné dopoledne.

Dnešní téma plné pocitů, vyjadřování, komunikace, spolupráce a správného chování.

Děti si vyzkoušely, co a jak dělat, když jsou v ohrožení a jak je důležité rozlišovat bezpečné a nebezpečné lidi.

Za to, jak dnes děti vše zvládly, si odvezly krásné reflexní prvky, aby byly na silnici dobře vidět.

Těšíme se na další setkání.