• Actionbound - interaktivní hra v rámci projektového dne

• Na závěr projektového dne se uskutečnila "Halloweenská týmová hra" pro druhý stupeň. Žáci si zopakovali základní reálie o tomto svátku a prověřili své znalosti a schopnosti ve zdolávání různých úkolů. Výsledková listina níže.

• Srdečně vás zveme...

• Pozvánka na strašidelný lampionový průvod, který organizuje Barbora Ferenczová DiS. v rámci ŠK pro celou naši dětsko-rodičovskou veřejnost; po návratu ke škole bude připraven jak pro účastníky čtení s Mgr. Marií Šebkovou tak průvodu rautík - strašidelné pohoštění.

• Provoz ŠD v období 10. - 14. 10. 2022

pokrytí ŠD z důvodu absence pí Markéty Schandarové je následující:

pondělí 10. 10. 2022

• ranní ŠD - kol. Studničková (studnickova@zskaterina.cz)

úterý 11. 10. 2022

• ranní ŠD - kol. Durinová (durinova@zskaterina.cz)

středa 12. 10. 2022

• ranní ŠD - kol. Jeřábková (jerabkova@zskaterina.cz)

čtvrtek 13. 10. 2022

• ranní ŠD - kol. Durinová (durinova@zskaterina.cz)

pátek 14. 10. 2022

• ranní ŠD - kol. Jeřábková (jerabkova@zskaterina.cz)
            • odpolední ŠD - kol. Venclová (venclova@zskaterina.cz) do 14:30; následně kol. Durinová (durinova@zskaterina.cz)

V případě změny odchodu žáka/yně z družiny využijte e-mailové spojení (viz výše) příp. fyzicky předejte dítěti uvolněnku, kterou předá v ŠD.

Děkujeme vám za pochopení a spolupráci.

• Karolína Kucharczyková (8.A) vítězkou

• Student Cup Most 2022

Žáci soutěžili v deseti individuálních, vědomostních a sportovních disciplínách. Na stanovišti "Železničářský test" zvítězila v konkurenci dvou stovek žáků Karolína, přícěmž kromě medaile a diplomu si odnesla hlavní cenu kategorie - sportovní outdoorovou kameru. Gratulujeme!

• Student Cup Správy železnic 2022

• Žáci 7.A až 9.A se zúčastnili vzdělávací akce, jejímž cílem bylo zvýšit zájem žáků 2. stupně ZŠ o techniku, pomoc při výběru povolání, představit vybrané profese Správy železnic, zvýšit povědomí o Správě železnic a přispět k prevenci a bezpečnému chování na železnici. Akce se uskutečnila 5. 10. 2022 v Mostě-Velebudicích a kompletní fotogalerii naleznete na našem FB: ZDE

• Pomáháme školám k úspěchu - projekt KFF

• Účastníci z partnerských škol, kteří absolvovali dvoudenní vzdělávací konferenci na Lesné v Krušných horách se v odpoledních hodinách 22. 9. přijeli podívat do prostor naší školy, aby si v prohlédli interiér, vybavení učeben a dozvěděli se informace o chodu školy.