• Vzdělávací aktivity 19. týdne

• 6.A si v hodině fyziky vyzkoušela měření objemu - FOTOGALERIE: ZDE; žáci prvního i druhého stupně měli zážitkové hodiny hudební výchovy - FOTOGALERIE: ZDE a první třída absolvovala program "Veselé zoubky".

• Nach Dresden

• Žáci druhého stupně absolvovali zahraničí exkurzi do muzea hygieny v Drážďanech, které byla doplněna o prohlídku historického jádra města. Fotogalerie z akce: ZDE

• McDonald's Cup - okresní kola

• Žáci 1. - 3. třídy a 4. - 5. třídy poměřili své síly v obnoveném fotbalovém turnaji, který se koná pod značkou známého řetězce. Obě školní družstva se srdnatě popasovala se svými soupeři, ale na postup na kraj to nakonec nestačilo. I přesto děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že zkušenosti zúročíme v dalších letech.

• Sběrový týden

v termínu 16. 5. - 21. 5. 2022 proběhne sběrový týden. Své "zásoby" (papír/plastová víčka) můžete odevzdat ve všední dny mezi 9 a 10 hodinou dopoledne a mezi 15 a 17 hodinou odpoledne - vždy za budovou školy (přebírají a váží: p. Kohout, pí Hlinková). V sobotu je k dispozici u odběrného místa Mgr. Zlatuše Meissnerová v čase od 13 do 14 hodin.

Děkujeme všem za spolupráci a snížení negativní ekologické stopy.

• Soutěž „PO očima dětí a mládeže“ (POOD)

• V kategorii "výtvarné práce" školu reprezentovali a umístili se tito žáci:

1. Anička Kondrová

2. Marie Štěpánková

3. Stanislav Štefančík

Gratulujeme! Slavnostní vyhlášení výsledků okresního kola soutěže se uskuteční dne 18.5.2022 od 15:00 hodin ve velké zasedací síni Magistrátu města Mostu.

• Ukliďme Česko

• Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádekFOTOGALERIE

• Vzdělávací exkurze v terénu

• V pátek 8. dubna se šestá třída vydala na exkurzi do astronomické observatoře v Kadani. Přichystán byl velmi zajímavý program a žáci si odnesli mnoho nových poznatků z praxe. FOTOGALERIE
            • V rámci motivačního výjezdu jsme se žáky 1. stupně navštívili DinoPark v Plzni - zábavnou formou se žáci seznámili s prehistorickými zvířaty žijícími v období druhohor před 130 miliony lety. (Projekt IKAP A2); FOTOGALERIE
            • První třída se vzdělávala na exkurzi v muzeu (Nová Ves v Horách); FOTOGALERIE
          • Robotika

• Projektový den na téma "Robotika" si vyzkoušeli před velikonočními svátky žáci 6. a 7. třídy - kompletní fotogalerie ZDE

• „Ukliďme si náměstíčko“ proběhne 20. 4. 2022

• Jedním z cílů EVVO – Environmentální výchovy je umožnit žákům pochopení problematiky vztahů člověka k životnímu prostředí a také to, co může každý občan v daném místě, kde bydlí, udělat. Již po několikáté jsme zapojeni do této celostátní akce „Ukliďme Česko“. Touto akcí si žáci částečně vytvářejí pracovní návyky.

Ochranné pomůcky (rukavice) pro žáky zajistily OÚ Nová Ves v Horách, OÚ Brandov a MÚ Hora Svaté Kateřiny.

• Keramika odpadá

• Vážení zákonní zástupci,  vážení žáci,

13. 4. 2022 odpadá kroužek keramiky.

Děkujeme za pochopení.

• OKRESNÍ KOLO ODZNAKU VŠESTRANNOSTI

• Sazka olympijský víceboj, na kterém vybraní reprezentanti škol porovnávají své dovednosti, se konal v Mostě. Za naši školu se jej zúčastnili někteří žáci 5. - 9. ročníku. Umístění na "bedně" vybojoval Radek Klouda (7.A). Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.

Kompletní fotogalerie: ZDE